АТО

До відома учасників АТО

Учасники АТО мають право на проходження безкоштовних обстежень та лікування в умовах Комунальної 1-ї міської поліклініки.

Адміністрація

З 23 травня по 23 червня 2016 року в Комунальній 1-й міській поліклініці (також у всіх лікувально-профілактичних установах області) буде проведено місячник «Дні здоров’я» для учасників АТО та демобілізованих учасників АТО із залученням фахівців різного профілю, проведенням необхідних лабораторних, рентгенологічних та інструментальних методів обстеження. Проведення цієї акції заплановано в рамках  плану заходів обласної державної адміністрації з проведення місячника «Дні здоров’я»  для учасників антитерористичної операції в Львівській області.

За результатами медичних профілактичних оглядів планується організація оздоровлення учасників АТО, включаючи медичну, фізичну та психологічну реабілітацію, направлення на санаторно- курортне лікування.

Шановні учасники АТО! Відвідайте Вашого сімейного лікаря для обстеження та лікування за необхідністю.

Адміністрація К1МП

 

Міжнародний благодійний фонд «Victims of War in Ukraine» займається допомогою громадянам, які стали жертвами бойових дій – пораненим бійцям АТО, їх родинам, переміщеним особам.

З метою отримання допомоги необхідно звертатись за адресою: 79010 м. Львів,
вул. Севастопольська, 7/3.

 

 

 

 

 

До відома учасників АТО!

 

Для проведення відновного лікування та реабілітаційних заходів учасникам АТО звертатись в  КЗ  ЛОР “ЛОГІВтаР ім.Ю.Липи” відкрите “ЄДИНЕ ВІКНО”.

який розташований за адресою: м.Львів-Винники,

вул.В.Івасюка, 31

в приймальне відділення або консультативну поліклініку

(тел. 296 – 11 – 35).

 

Графік прийому спеціалістів з 9.00 до 16.00,

крім суботи та неділі

 

 

Коментарі не дозволені.